speaker-photo

Justas Kučinskas

Movement Vilnius (MOVI) įkūrėjas, lektorius

„Sveikata, gera savijauta, gyvybingumas yra bene pagrindinis bet kurio žmogaus darbingumo šaltinis. Tačiau jis nėra statiškas: kiekvienas žmogus patiria pakilimo, nuovargio, gyvybingumo, apsnūdimo, sveikatos ir ligos fazes. Kartais dirbasi gerai, lengva būti kūrybingiems ir išradingiems, įkvėpti kitus, o kartais nenulaikome blogų emocijų, viskas atrodo beprasmiška. Jeigu tik kas galėtų pamatuoti, kiek organizacijos sėkmė ir nesėkmė priklauso nuo tokių svyravimų... Kiek sprendimų, susitikimų, susirinkimų, pakrypo viena ar kita linkme priklausomai nuo dalyvių būsenos. Kyla klausimas: ar skiriame tam dėmesio, ar turime įrankių pastebėti, koreguoti save, padėti kitiems?

Žmogus iš prigimties yra kompleksiškai judanti būtybė judesiu ne vien kurianti ir keičianti savo aplinką, tačiau ir formuojanti save. Judesio kokybė, kūno išraiška ne vien nusako vidinę žmogaus būseną, bet gali ją ir pakeisti. Jeigu suprantame kaip tai padaryti judėjimas tampa pirmu ir patikimiausiu savireguliacijos įrankiu.“

Justas Kučinskas yra grupių mokymosi procesų fasilitatorius, įtraukiančiosios lyderystės „Art of Hosting“  praktikas (https://artofhosting.org/ ). Nuo 2017 metų Justas drauge su kolegomis vysto MOVI judesio metodiką vedančią individus per įkūnytas transformacijas (www.movi.lt). ISM vadybos ir ekonomikos universitete Justas Kučinskas dėsto autorinį kursą „Embodied Leadership“, veda taikomuosius „Įkūnytų pokyčių“ mokymus organizacijoms.

1 salė Asmeninis tobulėjimas

„Savireguliacija per judesį“