SUSIPAŽINKITE Parodos dalyviai

Vadovų ir komandų lyderystės ugdymo ekspertai pristatys paprastus, bet pasiteisinusius būdus, kaip didinti organizacijos gerovę.

Vadybos konsultacijų, tyrimų ir mokymų kompanija, skaičiuojanti virš 28 metų patirties. Esame Jūsų plėtros partneris - skatiname organizacijų pokyčius ir padedame augti.

Esame visapusiška darbuotojų ugdymo ir organizacijų plėtros partnerė. Vertę kuriame šiuolaikiškais, naujos kartos ekspertiniais sprendimais, leidžiančiais džiaugtis klientų ir savo sėkme.

Organizacijų bendrųjų kompetencijų kėlimo, įgūdžių lavinimo ir efektyvumo didinimo komanda.

Teikia personalo valdymo konsultacijas, įrankius bei paslaugas organizacijoms. Padedame sukurti aplinką, kurioje darbuotojai galėtų realizuoti visą savo potencialą, maksimaliai išnaudodami savo talentus ir gebėjimus.

Prisidedame prie verslų ir žmonių juose augimo, organizacijoms padėdami rasti ir pritraukti tinkamiausius žmones, o žmonėms – rasti geriausią vietą profesinei savirealizacijai ir augimui.

Moodle - virtuali mokymosi aplinka (VMA), naudojama mokymui ir virtualiam savarankiškam mokymuisi valdyti, teikti įvairią mokymosi medžiagą bei vertinti besimokančiuosius.

Darbuotojų įsitraukimo, komunikacijos ir naudų valdymo platforma. Tūkstančiai prekių ir paslaugų elektroninėje parduotuvėje leis kurti asmeninę motyvaciją kiekvienam komandos nariui, o partnerių nuolaidos padės papildomai sutaupyti kasdien.

Verslo renginiai, komandos ugdymo metodai, sužaidybinti mokymai – tai efektyvus būdas didinti darbuotojų įsitraukimą ir diegti naujus įgūdžius, stiprinti organizacinę kultūrą ir vidinę bei išorinę komunikaciją.

Jau 16 metų įspūdžio dovanų sektoriuje Lietuvoje lyderiaujanti „Gera dovana“ kviečia motyvuoti savo darbuotojus tuo, kas tikrai turi vertę, – įspūdingomis gyvenimo akimirkomis ir išliekančiais gražiausiais prisiminimais.

„Stebby“ – individualizuotų sveikatingumo paslaugų platforma Baltijos šalyse, kuria šiuo metu naudojasi daugiau nei 1500 bendrovių.

Unikalioje paslaugų rezervavimo platformoje „BookitNow“ galima rinktis iš daugiau nei 10 000 pasiūlymų visoje Lietuvoje – nuo grožio, poilsio, pramogų iki kasdienių paslaugų – ir iškart patogiai rezervuoti jų laiką.

Jau daugiau negu 25 metus rengiame praktinius mokymus apskaitos, mokesčių, vadybos, pardavimų, personalo valdymo, asmeninio tobulėjimo ir kitų sričių profesionalams.

Aktyvių biuro baldų tiekėjai, kuria žmogaus gerovę ir idėjų laisvę darbo vietoje.

Jūsų skaitmeninio ugdymo partneris. Siūlydami ir pritaikydami individualius skaitmeninio ugdymo sprendimus, kuriame pokytį darbuotojų ugdymo ir tobulėjimo srityje.

Bendrovė, teikianti gyvybės draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams, bei sveikatos draudimo paslaugas verslo klientams.

Unikalūs elektroniniai mokymai skirti smurto ir priekabiavimo prevencijai jūsų organizacijoje. Interaktyvu, paprasta ir jau paruošta naudoti.

Anoniminė emocinė pagalba vaikams ir paaugliams, priimant juos tokius, kokie jie yra. Visuomenės edukavimas apie tai, kokius sunkumus patiria vaikai ir kaip jiems padėti. Įmonių darbuotojų savanorystė, mokymai darbuotojams.

Gyvūnų terapija, žygis į sengirę, komandinės veiklos ir buvimas kartu gamtoje padeda kurti tikrą ryšį, mažinti įtampą, pažvelgti į iššūkius naujai, atskleisti naujus talentus ir gebėjimus.

Stampline verslo dovanų namai – kuriame ir gaminame verslo dovanas, dovanų rinkinius, drabužius įmonėms. Dirbame tvariai, mūsų vykdoma veikla atitinka LST EN ISO 14001:2015 Aplinkos apsaugos vadybos sistemos reikalavimus!

Pirminė darbuotojų paieška ir atranka. Naudojame pažangų įrankį „TeamFill“ - darbo pokalbių platformą, kuri veikia kaip virtualus atrankų specialistas, užtikrinantis greitą ir sklandų interviu procesą.

Sveikatos namai Druskininkuose. Parodos metu pristatysime kelis pasiūlymus, kuriuos galėsite dovanoti savo komandai bei kviesime nemokami išbandyti naują procedūrą VITORI ® daugiafunkcinę terapiją!

Kvapų baras - tai unikalus formatas įmonių renginiams. Parodoje bus proga išbandyti kaip veikia " ÕRU kvapų baras", prieiti prie stendo ir susikurti savo aromaterapinę purškiamą dulksną nemokamai.

„Recrur“ yra pirmaujanti įdarbinimo programinė įranga Baltijos šalyse, kuria pasitiki daugiau nei 6000 naudotojų. Programinės įrangos patogumas vartotojui ir galingos funkcijos leidžia sutaupyti 69 % laiko, skirto administracinėms užduotims atlikti.

Inovatyvi edukacinių paslaugų bendrovė, teikianti aukščiausios kokybės, geriausių pasaulyje universitetų mokymus ir konsultacijas apie juos verslo sektoriui.

Inovatyvi ir pažangi organizacijos ir darbuotojų vertinimo platforma, sukurta remiantis pažangiausiais organizacinės psichologijos tyrimais, gerosiomis praktikomis ir technologiniais sprendimais.

Išskirtinės miesto atradimų ekskursijos bei įtraukiantys orientaciniai žaidimai, skirti įmonių kolektyvams.

Skrablas svečių namai reprezentuoja laukinį paplūdimį ir siūlo netradicinę vietą darbui, poilsiui, atostogoms bei komandos formavimui.

Vytautas Mineral SPA kviečia dalyvius stendą – poilsio oazę, atsigaivinti mineraliniu vandeniu, pasilepinti rankų SPA bei išbandyti kosmetiką su sausu mineraliniu vandeniu „Sophia“.

Kuria analogų Lietuvoje neturinčias, rezultatą garantuojančias mokymų programas! DaVinci 365® ARCHITECTUS - asmenybės pokyčių programa. PHRONESIS vadovų akademija® - unikali, sisteminė ir praktinė pokyčių programa vadovams.

Prancūzų kompanijos HOLISTE oficialus atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodos metu pristatysime Bol'd Air kvėpavimo aparatus, padedančius padidinti bei geriau įsisavinti deguonį organizmo audiniuose.

Komandos formavimo išvykos pėsčiomis, baidarėmis ir dviračiais Lietuvos ežerų krašte. Pasirūpiname viskuo nuo apgyvendinimo ir maitinimo iki logistikos ir komandinių užduočių paruošimo, kad jums liktų tik suburti savo komandą, atvykti į išvykos pradžios vietą

Nuolaidų platforma padeda sutaupyti jūsų darbuotojams kiekvieną dieną. Jūsų darbuotojai galės neribotai naudotis 450+ išskirtiniais partnerių pasiūlymais. Perks narių jau daugiau nei 40.000, lauksime prisijungiant ir jūsų komandos.

Nuosekliai augantis didžiausias lietuviško kapitalo bankas, o mūsų produktai sukurti Lietuvoje, kas leidžia ne tik geriausiai suprasti savo klientus, jų poreikius bei jų verslus, bet ir kurti geriausias sąlygas mūsų šaliai ir jos gyventojams judėti į priekį.

Natūrali kosmetika iš Provanso. Ieškote dovanų sprendimų savo darbuotojams ar klientams? Pradžiuginkite juos kvapniomis, prabangiomis dovanomis tiesiai iš Prancūzijos.

profesionalus mokymų treneris dirbantis šiomis temomis: pardavimai ir klientų aptarnavimas; bendravimo psichologija; žmogaus vidiniai resursai.

Darbuotojų e-mokymų ir klientų apklausų platforma, skirta įmonėms, kurių darbuotojai dirba net biure, tačiau ir parduotuvėse, restoranuose, vaistinėse, pas klientus, vairuoja ir t.t. Patogu ir rezultatyvu!

Socialiai atsakinga įmonė, remianti daugybę paramos akcijų. Savo pavyzdžiu atkreipiame dėmesį į atsakomybę ir pagarbą darbuotojams, klientams ir verslo aplinkai. Teikiame kokybiškas ir kompleksiškas paslaugas 24/7.

PREMIER by Dead Sea - tai ne tik kosmetika. Tai mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos srityje.

Įmonė, teikianti vidaus oro kokybės matavimo paslaugą. Sužinokite kuo kvėpuojate savo biure, kaip tai veikia jūsų darbuotojų sveikatą bei savijautą ir darbo procesus.

Wolt for Work - maistas biure paprasčiau.

Verslo dovanos, drabužiai bei dovanų rinkiniai darbuotojams, įmonių klientams bei verslo partneriams. Profesionaliai, atsakingai ir kūrybingai dirbame jau 30 metų.

Smaragdo slėnis - tai šalia Vilniaus esanti renginių erdvė talpinanti iki 400 svečių.

Patogi ir draugiška vartotojui verslo procesų skaitmeninimo platforma, kurios pagalba organizacijos optimizuoja kasdienės įmonės veiklas ir tampa efektyvesnės.

HotCup yra „TAIP“ komanda, kuri rūpinas biuro vartojimo produktais nuo kavos puodelio iki sviestinio ragelio.

Derinti poilsį ir darbą – ne tik šiuolaikiška, bet ir pravartu. Tai gerina darbuotojų įsitraukimą, didina produktyvumą ir pasitenkinimą darbu. Individualiai pritaikysime veiklas pagal jūsų poreikį, renginio temą ar įmonės veiklos specifiką.

PASKUBĖK! Griebk bilietą!

LAUKIANTIEMS NAUJIENŲ

Naujienlaiškio prenumerata

.

SKAITMENINIS KORYS, MB