KONFERENCIJA - PARODA Kodėl verta dalyvauti?

Pirmąkart konferencija – paroda „Motivated at work“ įvyko 2019 metų gegužę, suvienijus Personalo valdymo profesionalų asociacijos ir Lietuvos parodų ir kongresų centro Litexpo kompetencijas ir galimybes.

„Kasmet organizuodami metines PVPA konferencijas norėjome naujos kokybės ir apimties renginio mūsų nariams. Džiaugiamės, kad su Litexpo komandos indėliu pavyko turėti ženkliai didesnį ir turiningesnį renginį“ – sako PVPA direktorė Aušra Bytautienė.

2024 metų konferencijoje – parodoje „Motivated at work“ dalyvių laukia:

Didžioji salė

Metinė PVPA konferencija. Tai salė, kurioje pranešėjai dalinsis įžvalgomis iš organizacijos perspektyvos. Kalbėsime ir diskutuosime apie HR rolę, poreikį ir galimybes HR lyderystei ir dalyvavimui strateginiame lygmenyje, diskutuosime apie organizacijos kultūrą ir konkrečius būdus, padedančius arba trukdančius sukurti darbuotojus motyvuojančią ir įtraukiančią aplinką, kaip ir kasmet – išgirsime įdomiausius Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui pateiktų projektų aspektus.

Asmeninio tobulėjimo erdvė

Tai salė, kurioje bus kalbama įvairiomis temomis iš asmeninės kiekvieno žmogaus perspektyvos. Itin daug dėmesio skirsime temoms, susijusioms su mūsų motyvacija ir karjera, emocinės sveikatos gerinimui.

Praktinės dirbtuvės (workshop)

Šiais metais visą dieną vienoje iš salių vyks dirbtuvės apie dirbtinio intelekto įrankius. Ieškosime, kaip jų pagalba galime efektyvinti savo darbą, kaip ir kokius DI įrankius tam galime panaudoti.

Kitoje salėje konferencijos dalyviai galės dalyvauti užsienio pranešėjų dirbtuvėse ir gilintis į jų temas, tokias kaip psichologinis saugumas ir jo kūrimas, kūrybiškų žmonių pritraukimas į organizaciją, tvarumas personalo valdyme ir pan.

Paroda

Įvairios paslaugos ir prekės darbuotojų motyvacijai, tobulėjimui ir gerovei kurti.

Pranešėjai
+
Temos ir pranešimai
+
Parodos dalyviai
+
Dalyviai
+

KONFERENCIJOS - PARODOS Organizatoriai ir partneriai

MUS RASITE Renginio vieta

PASKUBĖK! Griebk bilietą!

LAUKIANTIEMS NAUJIENŲ

Naujienlaiškio prenumerata

.