speaker-photo

Edita Znutienė

Personalo valdymo bei organizacijų vystymo profesionalė, PVPA valdybos narė, Gerosios praktikos konkurso komisijos pirmininkė

Edita yra sukaupusi itin turtingą vadovavimo bei organizacijų vystymo patirtį, užimdama aukščiausios grandies vadovės pozicijas tokiose tarptautinėse organizacijose kaip YNV Group, Cognizant, AIG Europe Limited, SEB, Švyturys-Utenos alus, Avon Cosmetics. Per daugiau nei 28 darbinės karjeros metų teko įgyvendino daugybę projektų, pradedant nuo žmogiškųjų išteklių funkcijos sukūrimo, įmonių transformacijos valdymo iki Europos paslaugų centrų įsteigimo  ir atstovavimo įmonių valdybose.

Pastaraisiais metais vis daugiau laiko praleidžia ne tik versle, bet ir neatlyginamoje profesinėje veikloje.

Dalinasi savo patirtimi, žmogiškųjų išteklių valdymo gerąja praktika įvairiuose forumuose, komisijose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Jau daug metų aktyviai dalyvauja bei yra pastarųjų metų komisijos pirmininkė renkant geriausią personalo praktiką Lietuvoje.

„Visa savo širdimi buvau ir esu su visais, kurie tiki ir mato organizacijų vystymo specialistų kuriamą vertę ir visada esu pasiruošusi pokalbiui su tais, kurie dar šios kelionės pradžioje“.