speaker-photo

Dominyka Venciūtė

„Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė, ISM rinkodaros programų direktorė

Dr. Dominyka Venciūtė – įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė, edukatorė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir rinkodaros bei Tarpautinės rinkodaros ir vadybos programų direktorė.

Dominyka yra sertifikuota rinkodaros profesionalė (SMP) ir turbūt žinomiausia Lietuvoje asmeninio brendingo ir darbuotojų ambasadorystės eksperčių. Su rinkodara įvairiuose kontekstuose susidurianti daugiau nei 10 metų, šiandien dr. Dominyka Venciūtė konsultuoja rinkodaros ir komunikacijos klausimais bei padeda profesionalams vystyti asmeninius brendus, o įmonėms – kurti vadovų ir darbuotojų ambasadorystės programas.

Asmeninio brendingo galia Dominyka susidomėjo 2016-aisiais, rašydama disertaciją apie rinkodaros socialiniuose tinkluose įtaką naujų įmonių veiklos rezultatams. Tuo metu asmeninio brendingo aspekto į savo tyrimą neįtraukė, bet davė pažadą tai iš mokslinės pusės tirti ateityje. Šiandien Dominykos tyrimai yra publikuojami prestižiniuose moksliniuose žurnaluose, tokiuose kaip Journal of Brand Management, Journal of Product and Brand Management, Journal of Retailing and Consumer Services ir kituose.